Krant plaatst recensie afgelast concert George Michael

Laatste update:  22 november 2011 15:17 info

WENEN - De Oostenrijkse krant Krone Zeitung heeft een flinke blunder begaan bij een recensie over een concert van George Michael.

Foto:  AFP

''De superstar die het publiek wild enthousiast maakte met heel bijzondere liederen'' had in werkelijkheid helemaal niet opgetreden. George Michael had het concert in Wenen om 17.15 uur afgezegd wegens ziekte.

Desondanks meldde de krant dat de hal schudde op haar grondvesten toen de zanger Freedom en I'm your man ten gehore bracht. De recensent jubelde bovendien over ''de fantastische lichtshow'' en ''de kunstzinnige 3D-effecten'', te midden van drie grote foto's van George Michael.

De krant ging in 2008 al in de fout. Ze plaatsten toen een verslag over een verkiezingsdebat dat die avond nog moest plaatsvinden.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Kritiek op NOS

Telegraaf Media Nederland, de Volkskrant en NU.nl pleiten voor beperking van de activiteiten van de publieke omroep. Met name de site van de NOS wordt gezien als grote marktverstoorder.

Lees meer