Miljoen kijkers voor serie Overspel

Laatste update:  9 september 2011 10:58 info

AMSTERDAM - De eerste aflevering van Overspel heeft een miljoen kijkers getrokken. De dramaserie van de VARA staat daarmee op de achtste plaats van best bekeken programma's van de donderdag.

Foto:  Novum

Overspel gaat over een jonge fotografe die haar man, een succesvolle officier van justitie, bedriegt met de advocaat van een dubieuze vastgoedmagnaat.

De hoofdrollen zijn voor Sylvia Hoeks, Fedja van Huêt, Kees Prins, Angela Schijf en Rifka Lodeizen.

Een ander programma dat donderdagavond voor het eerst te zien was, was Holland in Da Hood. De RTL 5-show over Nederlandse wannabe-rappers wist ongeveer zeshonderdduizend mensen te boeien, blijkt uit cijfers van Stichting Kijkonderzoek.

Het best bekeken programma van de donderdag was het achtuurjournaal. De uitzending trok bijna 1,8 miljoen kijkers.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Kritiek op NOS

Telegraaf Media Nederland, de Volkskrant en NU.nl pleiten voor beperking van de activiteiten van de publieke omroep. Met name de site van de NOS wordt gezien als grote marktverstoorder.

Lees meer