RTL 7 gaat dartstoernooien uitzenden

Laatste update:  15 december 2010 10:48 info

HILVERSUM - RTL 7 zendt de komende drie jaar alle belangrijke dartstoernooien uit. De televisiezender heeft daarover een overeenkomst gesloten met dartsbond PDC, waarvoor toppers als Raymond van Barneveld en Phil Taylor spelen.

Foto:  Infostrada Sports

Dat maakte RTL woensdag bekend.

Volgend jaar zendt RTL 7 negen toernooien uit, waaronder de Premier League Darts en het WK. Ook komt er volgens de zender een nieuw en grootschalig evenement in Nederland.

''Wij verwachten onze doelgroep er een plezier mee te doen door darts weer groot op de kaart te zetten'', aldus programmadirecteur Peter Lubbers van RTL 7. ''Wij gaan er flink werk van maken.''

Dit jaar brengt SBS 6 het WK, dat donderdag begint, dagelijks in samenvatting op de Nederlandse televisie. RTL 7 wil vanaf 2011 wedstrijden live uit gaan zenden en komt daarnaast met samenvattingen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Songfestival

Joan Franka is er niet in geslaagd de finale van het Eurovisiesongfestival te bereiken.

Lees verder en bekijk foto's

Kritiek op NOS

Telegraaf Media Nederland, de Volkskrant en NU.nl pleiten voor beperking van de activiteiten van de publieke omroep. Met name de site van de NOS wordt gezien als grote marktverstoorder.

Lees meer