Eastpak organiseert veiling voor goed doel

Laatste update:  1 februari 2012 08:52 info

AMSTERDAM – Het Amerikaanse tassenmerk Eastpak heeft een project georganiseerd waarvoor tal van ontwerpers een rugzak ontwerpen. De tassen worden geveild voor een goed doel.

Foto:  Dzia Krank/Eastpak

Meer dan 130 ontwerpers uit 17 verschillende landen ontwerpen voor het ‘Eastpak Artist Studio’ project een eigen rugzak. Aan het project werken kunstenaars, muzikanten, juwelenontwerpers, dj's, koks, grafische artiesten, modeontwerpers en beeldhouwers mee.

De veiling start op maandag 19 maart 2012. In totaal worden er tweehonderd creatieve rugzakken te koop aangeboden. De opbrengst van de tassen gaat naar het Designers Against Aids.

Een overzicht van alle ontwerpen en meer informatie over de veiling is te vinden via de website van het project.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

In samenwerking met