Mannentas Burberry slaat aan
AMSTERDAM - Burberry meldt dat de verkoop van het modelabel in het laatste kwartaal met 27 procent is gestegen ten opzichte van vorig jaar. Dit alles dankzij de mannentassen, die immens populair blijken in Azië.
Foto: AFP
De tassen, die verkocht worden voor prijzen tussen de 350 en 1.065 euro, zijn erg populair onder voornamelijk Aziatische shoppers. Daarnaast bleek het een extreem populair item voor onder de kerstboom.
Stacey Cartwright, financieel directeur van Burberry, verklaart de enorme verkoop: "In China en de rest van Azië - waar Burberry een grote schare aan fans heeft - zijn accessoires voor mannen een grote markt."
Sneeuw
Cartwright zegt dat de winkels in Engeland en langs de oostkust van de Verenigde Staten last hadden van de sneeuw, hoewel ze 'blij verrast' was met de verkoop in de winkels in Londen, waar bijna een derde van de klanten uit China komt.
Ook shoppers uit het Midden-Oosten, Rusland, de rest van Europa en Brazilië hielpen een handje mee aan de goede cijfers. De totale verkoop in de laatste paar maanden van 2010 was 570 miljoen euro, zo meldt Daily Mail.



Startpagina