'Moeders experimenteren met seks en drugs'
AMSTERDAM - Mama's draaien hun hand niet om voor seksspeeltjes en ook drank en harddrugs schuwen ze niet. Dit blijkt uit een enquête van het tijdschrift MAMA onder 500 Nederlandse moeders.
Foto: Gezondheidsnet
Het magazine vroeg de mama's naar hun verlangens, fantasieën en gewoontes op het gebied van seks, uitgaan en drank- en drugsgebruik.
Het hebben van kinderen blijkt geen bezwaar bij het experimenteren met seks of het gebruik van drank en drugs.
Seks
Meer dan de helft van de moeders gebruikt seksspeeltjes waarbij de vibrator op nummer 1 staat. 31 procent fantaseert daarnaast over een trio met een andere vrouw en 7 procent heeft deze fantasie ook uitgevoerd.
28 procent van de ondervraagden kijkt wel eens een pornofilm om in de stemming te komen. Als het eenmaal tot seks komt, geeft 26 procent van de moeders aan het wel eens anaal te doen.
12 procent filmt of fotografeert wel eens haar vrijpartij.
Drugs
Ook van een beetje experimenteren op het gebied van drugs zijn de ondervraagde moeders niet vies.
Ruim een kwart gebruikt af en toe softdrugs, terwijl 19 procent van de mama's wel eens een xtc-pilletje slikt of cocaïne gebruikt.
Ook geeft meer dan de helft van de dames aan dat hun kroost geen bezwaar is om wel eens dronken te worden.
Mannen
De MAMA enquête vroeg de moeders ook naar de top 5 van Nederlandse mannen met wie ze seks zouden willen.
Chris Zegers staat met stip op 1, gevolgd door Barry Atsma, Xander de Buisonjé, Ruben Nicolai en John Williams.
Op de vraag welke bekende man ze het liefste als vader voor hun kind willen, antwoorden de meeste mama’s Marco Borsato, gevolgd door Chris Zegers, Barry Atsma, Ruben Nicolai en Winston Gerschtanowitz.



Startpagina