Victoria's Secret-model bekritiseerd om figuur
AMSTERDAM - Topmodel Alessandra Ambrosio heeft kritiek ontvangen op haar gewicht: ze zou ongezond mager zijn. Zelf omschrijft het model haar figuur echter als ‘voluptueus’.
“Ze ziet eruit als een tiener in haar prepuberteit, niet als een 29-jarige moeder”, oordeelt ABC News naar aanleiding van een foto over Ambrosio.
Afgelopen week poseerde ze voor magazine Glamour in badkleding op het strand van St. Barths. Samen met plus-size modellen Crystal Renn en Brooklyn Decker werd ze in badkleding van lingeriemerk Victoria’s Secret gefotografeerd voor de cover van het blad.
Recht
Ambrosio is één van de gezichten van de Victoria’s Secret-campagne. Het merk staat erom bekend modellen met rondingen te gebruiken om de collectie het best tot zijn recht te laten komen. Dat maakt het dunne figuur van het model nog opvallender.
Ambrosio beschrijft haar figuur zelf echter als 'voluptueus'. “Ik heb veel geluk dat ik voor een merk werk dat gezonde modellen wil. Je moet de bh’s en onderbroekjes kunnen opvullen, dus ja, ik ben een ronder meisje”, aldus het model.
Anja
Anderhalf jaar geleden beviel ze van haar dochter Anja. Sindsdien sport ze veel met haar eigen trainer, die bekend staat om zijn ‘Brazilian Butt Lift’-methode. Of dit de oorzaak is van haar vermeende gewichtsverlies is echter onduidelijk.
Ambrosio is niet de enige Angel die kritiek kreeg op haar gewicht. Ook Miranda Kerr viel dat lot ten deel. Kerr zou enkele maanden geleden zoveel afgevallen zijn om meer high fashion-opdrachten binnen te kunnen slepen. Hiervoor worden vaak wat dunnere modellen gebruikt dan voor de meer commerciële opdrachten.
Alessandra over haar rondingen:



Startpagina