Jeremy Scott maakt veilig vrijen hip

Laatste update:  14 februari 2010 14:18 info

AMSTERDAM – Modeontwerper Jeremy Scott heeft een nieuw doel in zijn leven: veilig vrijen verheffen tot een modieuze bezigheid. Het resultaat is een door hem ontworpen lijn condooms.

Foto:  ANP

Jeremy Scott, die onder meer Beyonce, Katy Perry, Madonna en Fergie tot zijn klanten mag rekenen, ging voor de trendy lijn voorbehoedmiddelen een samenwerking aan met Proper Attire.

De prints die op het rubber gedrukt zullen worden, zijn afkomstig van zijn nieuwe lentecollectie die Scott 17 februari tijdens de New York Fashion Week zal showen. Ook de condooms zullen dan voor het eerst aan het publiek getoond worden.

Dieper doel

Hoewel Scott bij uitstek het vermogen heeft van de rubbertjes een modestatement te maken, dient het project ook een dieper doel. “Als modeontwerper wordt veel van wat je maakt geïnterpreteerd als frivool”, verklaart hij zondag tegenover Women’s Wear Daily. “Maar toen ik hiervoor gevraagd werd, om te helpen veilig vrijen te promoten, realiseerde ik me juist hoe goed je met mode een echt statement kunt maken."

Onder meer Planned Parenthood, een stichting die veilig vrijen promoot, zal de voorbehoedmiddelen van de hand van Scott gaan verstrekken.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Advertentie

Wat geef jij je moeder voor moederdag?

Stem

 In samenwerking met

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment