Versace veilt stageplek

Laatste update:  8 januari 2010 08:55 info

AMSTERDAM - Het Italiaanse modehuis Versace biedt een stageplek aan, maar wie aan de slag wil bij het populaire modehuis moet daar wel wat voor over hebben. De werkervaringsplek is namelijk bestemd voor degene die er het meeste geld voor over heeft.

Foto:  ANP

De stageplaats zal geveild worden en de opbrengsten ervan gaan naar een liefdadigheidsinstelling, zo heeft Versace laten weten.

Stageplekken bij modehuizen zijn erg gewild onder studenten. Dat blijkt ook, want er zijn al meerdere gegadigden die er duizenden euro’s voor over hebben om een paar maanden een kijkje in de keuken van hun favoriete ontwerper te kunnen nemen.

Semester

Versace biedt de semester lange stageplek in New York aan op charitybuzz.com. De laatste bieding ligt nu op 3,500 dollar.

Er kan nog tot donderdag 14 januari geboden worden. Wanneer de stage begint is niet bekend gemaakt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Werk&Privé

'Meer succes met makkelijke naam'

 In samenwerking met

Modemissers

Styletoday sprak What Not to Wear goeroe Stacey Londen over modemissers, haar curved tips en dé wintertrends.

Lees artikel op Styletoday
Banner NUjournaal Entertainment