Nieuw soort bh ‘op honderd manieren' te dragen

Laatste update:  10 december 2009 11:32 info

AMSTERDAM – Geen enkele outfit waar de Limitless-bh van Diamond Boutique zich niet onder kan verstoppen. De nieuwe bustehouder is op zoveel manieren te dragen dat hij bij ieder kledingstuk past.

Foto:  ANP

De flexibelheid dankt het ondergoed aan de losse cups en bandjes, die de draagster naar eigen goeddunken in elkaar kan zetten, aldus de Daily Mail donderdag.

Iedere cup is om die reden voorzien van liefst 24 haakjes. De band die op de rug bevestigd dient te worden is uitgerust met 28 haakjes om schouderbandjes op tal van manieren aan vast te maken. Op deze manier kan de limitless-bh onder meer strapless, over een schouder (met een of twee bandjes), halter of gekruist gedragen worden.

Trots

De noviteit op lingeriegebied werd bedacht door Michelle Mone, die een jaar zoet geweest is met de ontwikkeling ervan en haar trots nu beslist niet onder stoelen of banken schuift. “Het is de bh waar vrouwen op gewacht hebben”, aldus Mone.

Lingeriemodel en ex-voetbalvrouw Elen Rivas is ingehuurd om het ondergoed onder de aandacht te brengen. De bh kost een kleine 20 euro en is verkrijgbaar in zwart en huidskleur.

Voor afbeeldingen van de Limitless-bra, klik hier.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Advertentie

Wat geef jij je moeder voor moederdag?

Stem

 In samenwerking met

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment