Christian Louboutin heeft geen tijd voor H&M
AMSTERDAM - Christian Louboutin was in winkelketen Bergdorf Goodman om zijn beroemde schoentjes te signeren, toen The Cut hem vroeg of hij ooit van plan is een lijn te ontwerpen voor een meer toegankelijke winkel als H&M.
“Ze hebben me gevraagd een collectie te ontwerpen maar ik heb deze aanbieding vriendelijk moeten afwijzen”, vertelt de ontwerper. “Ik vind het een eer dat ze me vragen, maar ik heb er nu simpelweg de tijd niet voor.”
Op de vraag of de koning der schoenen het wel ooit van plan is, zegt hij vastberaden: 'Nee'. Gelet op hoe snel de Louboutins warenhuis Bergdorf Goodman uitvlogen, heeft de ontwerper H&M ook niet nodig. Het leek alsof de felbegeerde hakken gratis werden weggegeven.
Louboutin
Christian Louboutin is een Franse schoenontwerper die wereldwijd geroemd wordt om zijn supervrouwelijke creaties. Schoenen van zijn hand kunnen herkend worden aan een rode zool, die een ode voorstelt aan de glamour van de rode loper.



Startpagina