Amélie O. bundelt sexy design
AMSTERDAM – Dat de maatschappij tegenwoordig doordrongen is van seks, weet Amélie O. als geen ander. De schrijfster zocht stad en land af naar sexy design en maakte van al haar ontdekkingen een boek.
Foto: ANP
Het boek kreeg de toepasselijke naam Made for Love mee en fungeert als overzichtswerk van stijlvol design waarin erotiek verwerkt is. De ontwerpen hebben volgens het Belgische Knack met elkaar gemeen dat de kwalitatief goed in elkaar zitten en dat ze ‘iets ondeugends’ hebben.
In het verzamelwerk zijn dan ook seksspeeltjes opgenomen, maar bijvoorbeeld ook meubels en woonaccessoires. Bekende namen die een plek in het boek wisten te verwerven zijn onder meer Mattali Crasset, Michael Young en Marc Newson.
Sekscolumns
Amélie O., of Els de Pauw zoals ze werkelijk heet, is een Belgische schrijfster die vooral bekend staat om haar sekscolumns.
Made for Love is te bestellen via Stichting Kunstboek.



Startpagina