Lagerfeld sneert naar 'dikke-vrouwen-blad'

Laatste update:  12 oktober 2009 10:58 info

BERLIJN - Modeontwerper Karl Lagerfeld heeft zondag cynisch gereageerd op de beslissing van het Duitse vrouwenblad Brigitte om voortaan 'echte vrouwen' te laten zien in plaats van graatmagere professionele modellen.

Foto:  ANP

"Niemand wil vrouwen met ronde vormen zien,'' aldus de modegoeroe.

Vorige week maakte de hoofdredactie van Brigitte bekend dat het blad vanaf januari alleen nog vrouwen afbeeldt die er niet uitzien alsof ze anorexia hebben. Lezeressen hadden geklaagd dat zij zich niet meer konden indentificeren met de gratenpakhuizen in het blad.

Moeders

In een interview met het magazine Focus zei Lagerfeld: "Er zijn dikke moeders die met een zak chips op de bank voor de televisie zitten, en zeggen dat dunne modellen lelijk zijn.'' Hij voegde daaraan toe: "De modewereld draait juist om dromen en illusies.''

De beslissing van het Duitse vrouwenblad noemt hij dan ook absurd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Werk&Privé

'Meer succes met makkelijke naam'

 In samenwerking met

Modemissers

Styletoday sprak What Not to Wear goeroe Stacey Londen over modemissers, haar curved tips en dé wintertrends.

Lees artikel op Styletoday
Banner NUjournaal Entertainment