Vrouw daagt kapsalon voor rechter
AMSTERDAM - Een vrouw uit Oregon heeft haar kapsalon voor de rechter gedaagd. De vrouw beweert haar haren verloren te hebben door een foutieve kleurbehandeling.
Foto: ANP
Sarah Ward eist 50.000 dollar van de salon. Dit bedrag moet de vernedering, depressie en de kosten van de extensions dekken, zo vertelt Oregon Live.
Ward vertelt dat ze tijdens het douchen ontdekte dat er plukken haar uitvielen. Ze schrok hier enorm van omdat ze onmiddellijk dacht aan kanker. Verder vertelt de vrouw dat ze al sinds de basisschool haar haren liet verven. "Mijn moeder vertelde mij dat ik donkerblond haar had en dat dit niet aantrekkelijk was."
Stijltang
Sarah Ward houdt een onervaren stylist verantwoordelijk voor haar haarverlies.
De advocaat van de salon vertelt de rechtbank echter dat Ward niet al te zachtzinnig met haar haren omging. Ze gebruikt de stijltang vaak en draagt haarelastieken, hoewel haar stylist had geadviseerd dit niet te doen. De rechtbank heeft de salon inmiddels in het gelijk gesteld.



Startpagina