Duurste Adidasschoenen ooit te koop

Laatste update:  10 april 2009 17:18 info

AMSTERDAM – Sportmerk Adidas bestaat 60 jaar en viert dit jubileum op eigen wijze. Geen feest, geen champagne, maar een speciale editie van hun klassieke sportschoen.

Foto:  NU.nl/Adidas

Adidas is er groot mee geworden: De simpele sportschoen met drie strepen in contrasterende kleuren. Het sportlabel brengt de schoen nu opnieuw uit, maar dan stevig opgeleukt. RTL Boulevard meldt namelijk dat de schoen is ingelegd met 0,2 karaats diamanten.

Daarnaast is de zwart-witte schoen voorzien van een blinkend Adidas-logo en krijgt de koper er een dito hondenlabeltje bij.

Buidel

De limited editionschoen is door zowel mannen als vrouwen te dragen, maar er moet wel diep voor in de buidel getast worden. De schoen kost een kleine 600 euro.

In Nederland zullen acht paar van de schoenen verkocht worden bij de Adidas Originals Store aan de Leidsestraat in Amsterdam.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Advertentie

Wat geef jij je moeder voor moederdag?

Stem

 In samenwerking met

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment