Marlies Dekkers opent outletstore

Laatste update:  3 maart 2009 23:11 info

AMSTERDAM - De Nederlandse lingerieontwerpster Marlies Dekkers begint binnenkort een outletstore.

In de zaak zullen setjes uit de oudere collecties voor lagere prijzen te koop zijn.

De nieuwste winkel van Marlies wordt onderdeel van Maasmechelen Village – het Belgische winkelcentrum van outlets waar ook andere grote merken zoals Hugo Boss te krijgen zijn. De opening zal in april plaatsvinden. 

Parijs

Na verschillende stores geopend te hebben in Nederland en België, Bangkok, Parijs, Berlijn, Keulen en zelfs New York, is de opening van een eigen outlet de volgende stap in het succesverhaal van het Nederlandse lingeriemerk.

Village

Maasmechelen Village (tussen Düsseldorf en Brussel) is onderdeel van Chic Outlet Shopping. Naast Maasmechelen zijn er ook vestigingen in onder andere Londen, Madrid en Parijs.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Advertentie

Wat geef jij je moeder voor moederdag?

Stem

 In samenwerking met

Mooiste benen

Tijdens de jaarlijkse verkiezing van de mooiste benen van Nederland sierden 22 paar benen de catwalk. Vier benenexperts kozen het állermooiste paar uit.

Bekijk video
Banner NUjournaal Entertainment