Vrienden op Myspace kosten 99 cent

Laatste update:  26 februari 2007 16:41 info

AMSTERDAM - Myspace-gebruikers die te weinig vrienden hebben, kunnen die gewoon kopen. De website Fakeyourspace.com levert ze voor 99 dollarcent per stuk, zo meldt de New York Times.

De site biedt ook 'vrienden' te koop aan voor gebruikers van andere populaire sociale netwerksites, zoals Facebook en Friendster. De vrienden zien er bovengemiddeld knap uit en laten op verzoek berichten achter op de Myspace-pagina van de klant.

Fakeyourspace is onlangs gesloten, omdat fotobureau iStockPhoto.com ontdekte dat de site foto's van zijn modellen gebruikte, wat in strijd zou zijn met de gebruiksvoorwaarden van het bureau. Donderdag wordt de site echter weer geopend.

Initiatiefnemer Brant Walker onderhoudt eveneens een site die Myspace- en Facebookgebruikers moet helpen ongewenste vrienden te lozen, Breakyourspace.com geheten.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties