KPN gaat voetbal ook via Planet verkopen

Laatste update:  30 november 2006 17:23 info

AMSTERDAM - KPN gaat vanaf komend weekeinde live eredivisievoetbal uitzenden via internet. Voor vier euro kunnen klanten het hele weekend de wedstrijden rechtstreeks bekijken via de website van Planet Internet.

KPN sloot vorige maand een distributieovereenkomst met Tele2, dat de televisierechten van de eredivisiewedstrijden bezit. Zo kon het bedrijf het voetbal ook al via zijn internet-tv-dienst Mine en via Digitenne aanbieden. Daarvoor is echter een abonnement nodig. Bij Planet zijn de wedstrijden nu per weekend te bestellen.

Gebruikers kunnen tijdens en na de wedstrijd met elkaar chatten. Ook zijn de aansluitende persconferenties rechtstreeks te volgen.

Om van de dienst gebruik te kunnen maken, moet de voetbalfan wel beschikken over Internet Explorer en een recente versie van Windows Media Speler. De beelden zijn beveiligd met een licentie, die 72 uur geldig is.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties