Zune in Verenigde Staten al te koop

Laatste update:  13 november 2006 11:28 info

AMSTERDAM - Officieel ligt Microsofts iPod-concurrent Zune pas dinsdag in de winkels, maar de eerste exemplaren van de muziekspeler zijn al over de toonbank gegaan. Een koper die het apparaat bij zijn lokale elektronicawinkel Best Buy wilde bestellen, kon de Zune direct mee naar huis nemen.

De koper betaalde, inclusief BTW, ruim 270 dollar voor de speler. Hij postte vervolgens foto's van de Zune op internet. Hij heeft het appararaat evenwel nog niet kunnen gebruiken: de installatie van de bijbehorende software liep vast in een nog onopgehelderde systeemfout.

Dinsdag is de Zune pas officieel te koop. Dan gaat ook de bijbehorende online muziekwinkel Marketplace van start.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie