Utube.com klaagt YouTube aan

Laatste update:  1 november 2006 23:26 info

AMSTERDAM - Een buizenfabrikant met het webadres Utube.com eist dat de populaire videosite YouTube.com een andere naam gaat gebruiken. Veel internetters verwarren de twee adressen met elkaar, waardoor Universal Tube fors heeft moeten investeren in zijn website om de vele bezoekers te kunnen verwerken.

Foto:  screendump

Het aantal bezoekers liep de afgelopen tijd op van 1500 tot meer dan 2 miljoen per maand, meldt de website Kltv.com woensdag. "Dit is een enorme kostenpost en het leidt ons af van ons werk", reageerde directeur Ralph Girkins. "We werden zelfs gebeld door de Australische politie met de mededeling dat wij kinderporno zouden aanbieden op onze website."

Universal Tube eist dat YouTube ofwel stopt met het gebruiken van het adres youtube.com, of dat het meebetaalt aan een nieuwe website en een nieuwe naam en identiteit voor het bedrijf.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

KPN-hack

Woensdag werd bekend dat KPN gehackt is. Eind 2011 maakte hackers ook al misbruik van zwakheden in het systeem van het telecombedrijf.

Is de situatie bij KPN voor u reden om over te stappen?

Stem

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie