Agent geschorst na dubieuze sekschats

Laatste update:  9 oktober 2006 10:40 info

AMSTERDAM - Een medewerker van het politiekorps Kennemerland is op non-actief gezet na dubieuze sekschats met minderjarige meisjes. Misdaadjournalist Peter R. de Vries deed deze onthulling zondag in zijn televisieprogramma.

Foto:  Chris Heijmans

De politiemedewerker zou de meisjes via het chatprogramma MSN hebben aangespoord om seks met hem te hebben. Zo vroeg de agent aan een 15-jarig meisje of zij oraal kon bevredigen. Ook beloofde hij seksuele handelingen bij haar te verrichten. De kosten van een treinkaartje beloofde hij te vergoeden.

In de werkelijkheid was het 15-jarige meisje een volwassen man, die de strafbare handelingen van de agent wilde vastleggen. Na een confrontatie verbrak hij de chatsessie.

Onderzoek

Het politiekorps is inmiddels een onderzoek gestart naar het gedrag van de man. Aan Peter R. de Vries liet hij weten dat de chatgesprekken fout waren, maar dat het nooit van seks met minderjarigen is gekomen. Ook liet hij weten dat hij zich "erin geluisd" voelt.

De medewerker mag zijn werk voorlopig niet meer uitoefenen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties