PNVD doet aangifte om gehackte site

Laatste update:  2 oktober 2006 17:10 info

ARNHEM - De Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit (PNVD) heeft maandag aangifte gedaan van valsheid in geschrifte. Het hostingbedrijf van de partij of een klant van dat bedrijf zou de site verhuisd hebben zonder toestemming van de partij. Dat liet secretaris Norbert de Jonge maandag weten.

Foto:  ANP

Daarnaast begint de PNVD een civiele procedure tegen de internetprovider en de Stichting Domein Registratie Nederland, die de verhuizing hebben laten gebeuren, ondanks protesten van de PNVD.

Door de verplaatsing was zondag op de internetpagina een tekst te lezen van iemand die het oneens is met de standpunten van de 'pedofielenpartij'. In de verklaring betoogde de hacker dat mensen die zijn veroordeeld voor seks met kinderen, chemisch gecastreerd zouden moeten worden.

Kinderporno

De PNVD, die af wil van het predikaat pedopartij, strijdt onder meer tegen het verbod op seks met minderjarigen en vindt dat kinderporno niet langer strafbaar moet zijn. De partij heeft 570 handtekeningen nodig om aan de verkiezingen mee te kunnen doen.

De Jonge betwijfelt ten zeerste of het lukt dat aantal handtekeningen bij elkaar te krijgen. "Mensen die hadden toegezegd te tekenen, trekken zich nu terug. De meesten zijn bang", aldus De Jonge.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties