Online gamen populairst bij vrouwen

Laatste update:  30 september 2006 10:48 info

AMSTERDAM - Eenvoudige, kleine 'tussendoor-games' zoals tetris en online puzzels worden het meest gespeeld door vrouwen van boven de 40. Dat meldt Reuters. Deze vrouwen van middelbare leeftijd grijpen naar de games om zo eenvoudig van stress af te komen.

Foto:  NU.nl

Dat blijkt uit twee onderzoeken in opdracht van RealNetworks en PopCap Games. Het gaat om de korte games die op het internet worden aangeboden. De spelletjes worden door vrouwen tussen andere bezigheden door gespeeld, en worden daarna weer weggeklikt.

In verhouding tot de gehele gamesindustrie is de online-gamesmarkt relatief klein. Games voor spelcomputers zijn aanzienlijk populairder. Deze markt wordt juist gedomineerd door jonge mannen die vaak uren achtereen games spelen.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties