Maakster anti-pedosite mishandeld

Laatste update:  27 september 2006 15:01 info

AMSTERDAM - De maakster van een anti-pedofielenwebsite is mishandeld. De vrouw, de Rotterdamse Yvonne van Hertum, zou in het gezicht zijn geslagen door een man die riep: "Jij jaagt op ons, wij op jou. Ik weet waar je woont". Dat meldt het Algemeen Dagblad woensdag.

Foto:  Inertia Stock

In de krant vertelt Van Hertum. "Ik was mijn honden aan het uitlaten toen een man met fiets aan de hand me om een vuurtje vroeg. Toen ik hem dat wilde geven, sloeg hij me in het gezicht en riep hij die teksten". Volgens Van Hertum ging de dader er daarna als een haas vandoor.

Van Hertum is ervan overtuigd dat de dader pedofiel is. Sinds ze op haar website www.stopkindersexnu.nl actie voert tegen pedofielen en de PNVD is ze al meerdere keren bedreigd.

"Ik word constant voor van alles uitgemaakt, maar ik laat me niet bang maken. Juist nu ga ik door", aldus de Rotterdamse vastberaden. De vrouw heeft samen met een getuige aangifte gedaan van mishandeling.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie