Online onderhandelen over tv-kijken

Laatste update:  16 juni 2006 16:10 info

AMSTERDAM - Het WK voetbal kan thuis tot heftige confrontaties leiden. Vooral wanneer het hele gezin zich moet behelpen met één televisietoestel. Terwijl de één graag naar de wedstrijd wil kijken, heeft de ander misschien meer zin in een favoriete soap. KPN meent nu de oplossing voor dit huiselijke probleem te hebben: 'De BuisBemiddelaar'.

Foto:  Inertia Stock

De BuisBemiddelaar is een online onderhandelingstool waarbij iedereen in het gezin een eigen TV-schema kan selecteren. Via de website kunnen huisgenoten dan onderhandelen over de overlappingen in kijkschema's. Wie veel over heeft voor het kijken naar een WK-wedstrijd kan bijvoorbeeld aanbieden klussen in het huis te verrichten in ruil voor kijktijd.

De site is tot en met het einde van het WK beschikbaar, zo heeft KPN bekendgemaakt.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie