Nepmail Postbank in omloop

Laatste update:  1 mei 2006 06:39 info

AMSTERDAM - Sinds zaterdag waart een nepmail rond waarin klanten en niet-klanten van de Postbank om vertrouwelijke informatie wordt gevraagd. Dit meldde de Postbank zondag op haar website.

Foto:  Chris Heijmans

Een aantal mensen kreeg de Nederlandstalige e-mail die van Postbank afkomstig lijkt te zijn. Hierin wordt gevraagd om op een link te klikken en gebruikersnaam en wachtwoord van Mijn Postbank.nl in te vullen.

De Postbank wijst erop dat haar medewerkers nooit naar gebruikersnaam, wachtwoord, activeringscode of tan-codes vragen. Ze doen dat niet via e-mail, telefoon of op welke andere manier dan ook.

Rabobank

Al eerder, waaronder afgelopen december, kreeg de Postbank te maken met dit soort zogeheten phishing-mails om vertrouwelijke informatie te ontfutselen. De Rabobank overkwam een paar weken geleden hetzelfde.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie