Gratis buienradar met beelden van KNMI

Laatste update:  27 april 2006 12:19 info

AMSTERDAM - Vanaf donderdag is een nieuwe weersite met beelden van het KNMI in de lucht gegaan. BuienRadar.nl biedt gratis buienradar beelden zonder vertraging.

Foto:  ANP

De site is een unicum in Nederland, want tot nu toe waren deze beelden sterk vertraagd beschikbaar, of men moest ervoor betalen.

Koninginnedag

De website komt als geroepen met Koninginnedag voor de deur. 'De voorspellingen zijn somber voor 29 april maar bij ons kun je van minuut tot minuut zien wanneer je het beste de straat op kunt gaan.', aldus een woordvoerder van BuienRadar.nl.

'Er is geen enkele site zo actueel over het weer, het meest besproken onderwerp. Bijna iedere dag hoor je op het nieuws dat het gaat regenen, maar nu kun je ook zien waar en wanneer precies'.

De weerbeelden op de website kunnen stuk voor stuk bekeken worden. Door de beelden in een loop achter elkaar te zetten is het echter ook mogelijk de ontwikkelingen van de buien te volgen.

Mobiel

BuienRadar.nl is zelfs te volgen via de mobiele telefoon. Op die manier kunnen ook buitensporters en kampeerders op ieder gewenst moment op de hoogte blijven van naderende nattigheid.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie