'Internetters bezoeken slechts zes sites'

Laatste update:  7 maart 2006 12:59 info

AMSTERDAM - Het internet kent inmiddels ruim 76 miljoen websites, toch bezoeken de meeste mensen niet meer dan zes websites per dag. Dat blijkt uit Brits onderzoek van Directgov. Driekwart van de ondervraagden zegt dat internet niet meer weg te denken is uit hun leven.

Foto:  Chris Heijmans

Het doelloos rondsurfen over het wereldwijde web blijkt een uitstervend fenomeen. Internetters hoppen steeds minder van link naar link. Negen van de tien gaat online met een specifieke bestemming in het hoofd. De gemiddelde internetter bezoekt op reguliere basis maar een handjevol sites.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie