Adverteerder verstopt virus op veilingsite

Laatste update:  7 december 2005 20:41 info

SAN FRANCISCO - Een onbekende adverteerder is erin geslaagd een computervirus te verstoppen in een advertentie op veilingsite eBay. Internetters die op het item klikten, raakten besmet, meldde het Amerikaanse centrum voor cyberdreigingen (Internet Storm Center) woensdag.

Normaal gesproken houdt eBay virussen tegen. Het ISC noemt het gevaar van deze poging klein, maar spreekt van een nieuwe ontwikkeling. Het effect is in potentie groot voor populaire advertenties.

Elke internetpagina die het gebruikers mogelijk maakt zelf berichten of foto's te plaatsen, kan doelwit van zulke acties worden, legde een woordvoerder uit. eBay is op de hoogte gebracht van de geïnfecteerde advertentie.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties