Injeholland.nl moet naam wijzigen

Laatste update:  21 juni 2005 11:34 info

DEN HAAG - De maker van protestsite Injeholland.nl moet de domeinnaam inleveren en hij mag de naam Injeholland niet meer gebruiken. Gebruik van de naam schaadt de reputatie van Hogeschool Inholland en vormt een inbreuk op het merkrecht, oordeelde de voorzieningenrechtbank in Den Haag dinsdag in een kort geding dat de onderwijsinstelling had aangespannen.

De overige eisen van Hogeschool Inholland wees de rechter af. Kritiek op de site valt onder de vrijheid van meningsuiting, bedreigingen, beledigingen en beschuldigingen in het gastenboek moeten met een korrel zout worden genomen, staat in de uitspraak.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties