Overlijden paus bekendgemaakt via email en sms

Laatste update:  3 april 2005 03:21 info

VATICAANSTAD - Het nieuws van het overlijden van de 84-jarige paus is zaterdagavond met de modernste technieken wereldkundig gemaakt. Het overlijdensbericht werd verzonden per email voorafgegaan door een sms-boodschap dat er een belangrijke bericht was gezonden, meldde het Franse persbureau AFP vanuit Rome.

Foto:  Chris Heijmans

AFP heeft een sms'je ontvangen om 21.52,26 uur met de informatie dat er een "belangrijke mededeling in de email zit", meldde het persbureau. De tekst van de mededeling was kort en bondig. "De Heilige Vader is vanavond overleden om 21.37 uur in zijn privé-appartement. Alle procedures uit de apostolische constitutie Universi Dominici Gregis uitgevaardigd door Johannes Paulus II op 22 februari 1996, zijn in werking gesteld."

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie