'Meeste jongeren zijn dagelijks online'

Laatste update:  28 januari 2005 09:44 info

AMSTERDAM - Ruim 87 procent van de jongeren tussen de 9 en 15 jaar zijn dagelijks online te vinden op het internet. Dit blijkt uit een onderzoek van jongerensite Kaboem . 47 procent van de ondervraagden zit dagelijks zelfs meer dan 3 uur op internet.

Foto:  Inertia Stock

MSN blijkt verruit het populairste bezigheid te zijn van de jongeren. 81 procent zit minimaal één keer per week op MSN. 72 procent geeft aan dagelijks via MSN te communiceren. Het chatprogramma wordt voornamelijk gebruikt om te kletsen en te flirten.

Top 6 internet activiteiten:

1. MSN (81 procent)
2. Games spelen (63 procent)
3. Muziek downloaden (55 procent)
4. Surfen (53 procent)
5. Plaatjes zoeken (48 procent)
6. Mailen (47 procent)

Opvallend is dat 43 procent van de ondervraagden niet dagelijks naar de radio luistert. Radio heeft plaats gemaakt voor muziek download-programma's, zoals KaZaA, LimeWire en eDonkey. Het downloaden van muziek is mateloos populair onder de jeugd. Zij geven aan dat zij het belangrijk vinden om zelf te kunnen bepalen naar welke muziek ze luisteren.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie