Gepubliceerd: 
Laatste update: 
2 februari 2013 10:37
2 februari 2013 10:37

Ook Washington Post belaagd door Chinese hackers

AMSTERDAM - De Washington Post kan worden toegevoegd aan de groeiende lijst met Amerikaanse nieuwsorganisaties die te maken hebben met Chinese hackers.

Foto:  AFP

Dat meldt de krant vrijdag (lokale tijd) op de eigen website.

De New York Times en de Wall Street Journal lieten eerder al weten belaagd te zijn door de Chinese hackers. De New York Times deed woensdag melding van een cyberaanval en de Wall Street Journal zei donderdag slachtoffer te zijn geworden. Ook Bloomberg News heeft te maken gehad met een aanval.

Volgens beveiligingsdeskundigen worden de Amerikaanse nieuwsorganisaties al sinds 2008 geteisterd door de Chinese cyberaanvallen. De hackers zouden op die manier de berichtgeving over Chinese zaken willen controleren.

De Amerikaanse federale politie FBI onderzoekt de Chinese cyberaanvallen op Amerikaanse kranten al maanden.

Door: NU.nl

Eerdere berichten

Eerder

Google Maps

Google Maps gaat deze zomer volledig op de schop. NUtech kon de nieuwe versie alvast testen.

Screenshots en bevindingen
Banner NUjournaal Tech

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Ziggo

Ziggo verhoogt  per 1 julide internetsnelheid van bijna alle abonnementen. De hoogste snelheid komt uit op 150 Mbps.

Bekijk welke snelheid u krijgt