Gepubliceerd: 
Laatste update: 
20 januari 2013 01:14
21 januari 2013 13:00

Opvolger Megaupload drukbezocht in eerste paar uur

AMSTERDAM - Mega, de opvolger van Megaupload, de website voor digitale opslagruimte heeft in de eerste paar uur dat de site online is al honderdduizenden bezoekers getrokken.

Foto:  EPA

Dat meldt The Next Web zaterdag.

Al na twee uur had de opvolger van Megaupload problemen met de bereikbaarheid door de vele bezoekers in korte tijd. Mega-oprichter Kim Dotcom liet via Twitter weten erg blij te zijn met de populariteit van de nieuwe site.

Megaupload werd op last van de FBI offline gehaald omdat er op grote schaal auteursrechten geschonden zouden zijn. De medewerkers van de website werden beschuldigd van schending van de copyrightwetgeving.

Op de nieuwe website van Dotcom worden de bestanden op een andere manier vergrendeld, waardoor de bestanden niet meer bereikbaar zijn voor medewerkers van de site.

Door: NU.nl/Lara Zevenberg

Eerdere berichten

McAfee

John McAfee, oprichter van antivirusbedrijf McAfee, heeft een video online geplaatst waarin hij met behulp van wapens, vrouwen en cocaïne vertelt hoe je McAfee-software moet deïnstalleren.

Bekijk de video
Banner NUjournaal Tech

Google Maps

Google Maps gaat deze zomer volledig op de schop. NUtech kon de nieuwe versie alvast testen.

Screenshots en bevindingen

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties