Gepubliceerd: 
Laatste update: 
27 augustus 2012 12:17
27 augustus 2012 15:00

Internetbankieren ING korte tijd getroffen door storing

AMSTERDAM - Internetbankieren via de ING was maandagochtend ongeveer een uur lang niet mogelijk door een storing bij de bank.

Foto:  ANP

Wie probeerde in te loggen op Mijn ING kreeg de volgende melding: "Mijn ING is op dit moment vanwege een storing helaas niet beschikbaar. Wij werken hard aan een oplossing. Probeert u het op een later tijdstip nog eens. Excuses voor het ongemak."

De storing, die rond 11.45 uur begon, was ongeveer een uur later weer verholpen. Zowel de website als de apps van de ING werden getroffen. Ook betalingen via Ideal waren enige tijd onmogelijk.

Het was niet meteen duidelijk wat de netwerkstoring veroorzaakte, aldus woordvoerder Karin van der Pol. Daar wordt nog onderzoek naar gedaan.

Zakelijke gebruikers die een calculator gebruiken om online te bankieren, konden als enige nog wel inloggen.

Door: NU.nl/Jeroen Kraan
  • Deel:

Gerelateerde artikelen

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

Google Maps

Google Maps gaat deze zomer volledig op de schop. NUtech kon de nieuwe versie alvast testen.

Screenshots en bevindingen
Banner NUjournaal Tech

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Ziggo

Ziggo verhoogt  per 1 julide internetsnelheid van bijna alle abonnementen. De hoogste snelheid komt uit op 150 Mbps.

Bekijk welke snelheid u krijgt