Cabaretier gebruikt app tijdens voorstelling
AMSTERDAM - Tijdens de nieuwe show van cabaretier Silvester Zwaneveld moet het publiek de mobiele telefoon aan laten staan.
Foto: ANP
Tijdens de voorstelling In de lift maakt de komiek gebruik van een interactieve app die bezoekers gratis kunnen downloaden.
Via de app kunnen ze al een half uur voor de voorstelling meekijken met Zwaneveld in zijn kleedkamer. Ook gebruikt de cabaretier de app om de mening van het publiek te polsen tijdens de show.
Na de voorstelling krijgen de bezoekers die de app hebben gedownload een digitaal programmaboekje mee met foto's en teksten.
Het is voor zover bekend de eerste maal dat dit gebeurt in een show van een Nederlandse cabaretier. In de lift is het derde soloprogramma van Silvester Zwaneveld, die daarvoor vooral optrad met maatje Arie Koomen.
Door: BuzzE

Startpagina