Gepubliceerd: 
Laatste update: 
17 juli 2012 15:17
18 juli 2012 07:27

Skype stuurt berichten naar verkeerde personen

AMSTERDAM - Skype gaat het probleem waardoor in sommige gevallen privéberichten naar de verkeerde contactpersonen worden verstuurd, de komende dagen oplossen.

Foto:  AFP

Dat laat het bedrijf in een blogpost weten.

Maandag erkende Skype al dat een kleine groep gebruikers getroffen wordt door het probleem. Bij deze gebruikers is het mogelijk dat privéberichten verstuurd worden naar de verkeerde contactpersoon.

Dat kan alleen gebeuren als het programma vastloopt rond het moment van versturen. Als Skype dan opnieuw opgestart wordt, of een andere gebruiker logt opnieuw in, is er een kans dat het bericht verkeerd afgeleverd wordt.

Skype kan niet zeggen hoeveel mensen getroffen worden, "maar vanwege de specifieke omstandigheden verwachten we dat het aantal erg klein is."

Getroffen

De getroffen programmaversies zijn Skype 5.10 voor Windows, 5.8 voor Mac, 4.0 voor Linux en 1.2 voor Windows Phone. De oplossing die het bedrijf inmiddels gevonden heeft, wordt de komende dagen uitgerold.

Skype raadt gebruikers aan de nieuwe versies te downloaden wanneer deze beschikbaar zijn.

Door: NU.nl/Colin van Hoek
  • Deel:

Eerdere berichten

Eerder

Google Maps

Google Maps gaat deze zomer volledig op de schop. NUtech kon de nieuwe versie alvast testen.

Screenshots en bevindingen
Banner NUjournaal Tech

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Ziggo

Ziggo verhoogt  per 1 julide internetsnelheid van bijna alle abonnementen. De hoogste snelheid komt uit op 150 Mbps.

Bekijk welke snelheid u krijgt