Gepubliceerd: 
Laatste update: 
22 juni 2012 10:58
22 juni 2012 11:13

Facebook laat gebruikers reacties aanpassen

AMSTERDAM - Facebook gaat het mogelijk maken reacties onder statusupdates en foto's aan te passen. Nu kan een reactie alleen door de schrijver verwijderd en opnieuw geplaatst worden.

Foto:  ANP

Tegenover The Verge bevestigt het sociale netwerk dat de functie momenteel uitgerold wordt.

Als een reactie aangepast wordt, komt er wel een aanpassingsgeschiedenis bij het bericht te staan. Het is voor alle andere gebruikers dan ook te zien wat er wanneer is aangepast. Dit doet het bedrijf om anderen 'een volledig overzicht van een conversatie te geven'.

Het aanpassen van reacties is voor een aantal Facebookgebruikers al te zien. De komende dagen moeten leden wereldwijd ook over de functie gaan beschikken. Originele statusupdates zullen ook na de update niet aangepast kunnen worden.

Door: NU.nl/Colin van Hoek
  • Deel:

Lees meer over

Eerdere berichten

Eerder

Google Maps

Google Maps gaat deze zomer volledig op de schop. NUtech kon de nieuwe versie alvast testen.

Screenshots en bevindingen
Banner NUjournaal Tech

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Ziggo

Ziggo verhoogt  per 1 julide internetsnelheid van bijna alle abonnementen. De hoogste snelheid komt uit op 150 Mbps.

Bekijk welke snelheid u krijgt