Amerikaanse agent bedreigt Anonymousleden op Twitter

Laatste update:  31 januari 2012 11:25 info

AMSTERDAM – Het politiekorps in de Amerikaanse plaats Richmond gaat onderzoek doen naar een dreigtweet van een agent gericht aan leden van hackersgroep Anonymous.

Foto:  NU.nl/Rob Kints

Dat bevestigt het korps tegenover Mercury News.

Vorige week plaatste een agent een bericht op Twitter waarin hij leden van de groep in het algemeen bedreigde. “Get those hacking fuckers. I’m a cop in the bay area CA. I Would go at them with both guns!”, aldus de agent op de microblogdienst.

Het korps in Richmond bekent dat er een onderzoek is gestart naar een agent waarvan de identiteit niet bekend wordt gemaakt.

“We zijn ons bewust van de reacties van mensen op deze situatie en we hebben een onderzoek geopend. We zullen dit tot op de bodem uitzoeken. Als het beleid geschonden is, zullen we maatregelen nemen.”

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties