Twitter tijdens jaarwisseling ontoegankelijk wegens onderhoud
AMSTERDAM - Berichtendienst Twitter is sinds zaterdagmiddag Nederlandse tijd ontoegankelijk. De microblogdienst zou bezig zijn met "onderhoudswerkzaamheden" .
Foto: ANP
"Gebruikers kunnen momenteel mogelijk last hebben van problemen op de site, onze technici werken aan de oplossing ervan", zo staat sinds 17.00 te lezen op de statussite van Twitter.
De problemen bij de berichtendienst vallen samen met het begin van de Nieuwjaarsvieringen op het oostelijk halfrond.
Media wereldwijd denken dat de enorme hoeveelheid nieuwjaarswensen die worden verstuurd via Twitter de reden zijn voor de problemen op de site.
Ook berichtendienst Whatsapp heeft tijdens de jaarwisseling met problemen te maken gekregen.
Telefoon
Traditiegetrouw kampen telefoonnetwerken rond de jaarwisseling ook met problemen. KPN probeert het netwerk rond middernacht te ontlasten door klanten overdag gratis te laten sms'en. KPN-bellers kunnen tot 23.00 uur alvast gratis nieuwjaarswensen sturen.
Ook Vodafone en T-Mobile verwachten dat oud en nieuw weer voor de piek van het jaar zorgt. T-Mobile gaf eerder al aan geen grote problemen te verwachten. Vorig jaar hield het netwerk zich ook goed.

Startpagina