Nog tien gemeenten zonder DigiD

Laatste update:  28 december 2011 15:11 info

AMSTERDAM – Nog tien gemeenten zitten bijna drie maanden na het bekend worden van een lek in gemeentesites zonder DigiD.

Foto:  ANP

Dat laat Michiel Groeneveld, woordvoerder van DigiD-beheerder Logius, desgevraagd weten aan Webwereld.

Deze website doopte oktober om tot lektober en bracht elke dag een lek aan het licht. Eén daarvan was een groot lek in diverse gemeentesites waardoor DigiD-sessies van burger gekloond konden worden. 39 gemeenten werden daardoor tijdelijk van DigiD afgesloten.

Bij tien gemeenten is dat nog steeds het geval. Dit komt omdat bepaalde informatie vanuit de gemeenten nog niet geleverd is.

Logius, in samenwerking met overheidsbeveiliger Govcert, stuurt gemeenten een checklist die men kan opsturen als ze vinden dat de boel weer op orde is. Als dat zo blijkt te zijn, wordt DigiD na een dag weer aangesloten.
 

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Google Maps

Google Maps gaat deze zomer volledig op de schop. NUtech kon de nieuwe versie alvast testen.

Screenshots en bevindingen
Banner NUjournaal Tech

Whatsapp-concurrent

Whatsapp heeft er een concurrent bij: Google heeft een nieuwe app met de naam Hangouts gelanceerd.

Lees alles over de app

Ziggo

Ziggo verhoogt  per 1 julide internetsnelheid van bijna alle abonnementen. De hoogste snelheid komt uit op 150 Mbps.

Bekijk welke snelheid u krijgt