Personeel Vodafone alert op loverboys

Laatste update:  4 november 2010 10:34 info

MAASTRICHT - Telecombedrijf Vodafone heeft plannen om de verkoop van mobiele telefoons aan slachtoffers van loverboys aan banden te leggen.

Dat meldde een woordvoerder van Vodafone donderdag naar aanleiding van berichtgeving in nrc.next.

''De strekking van het volledige beleid moet nog worden bepaald. We denken aan training van winkelpersoneel om signalen van dwang op te pikken en eventueel door te verwijzen naar hulpinstanties'', aldus de zegsman.

Gevolgen

Het aantal meisjes dat onder dwang telefoons koopt bij Vodafone, is klein, maar de gevolgen zijn vaak groot. Zo dwingen de loverboys hun slachtoffers een duur abonnement af te sluiten, het toestel af te geven en zelf de rekeningen te betalen. Om daaraan te voldoen, moeten zij soms als prostituee werken.

Het beleid wordt volgens de woordvoerder ''binnen nu en een paar maanden'' ingevoerd.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties