Tele2 start petitie voor 'keuzevrijheid op de kabel'

Laatste update:  19 augustus 2010 12:49 info

AMSTERDAM - Telecomconcern Tele2 is een petitie gestart om steun te krijgen bij het opengooien van de Nederlandse kabelmarkt.

Foto:  ANP

Woensdag verwierp het College van Beroep voor het Bedrijfsleven het eerdere besluit van toezichthouder Opta om kabelbedrijven te verplichten hun kabels open te stellen voor concurrentie.

De grootste kabelbedrijven van Nederland UPC en Ziggo hadden tegen dit besluit beroep aangetekend. Opta liet in een reactie weten teleurgesteld te zijn. Tele2 wil zo snel mogelijk een nieuwe uitspraak van de telecomwaakhond.

Directeur consumentenmarkt van Tele2 Günther Vogelpoel zegt in een persverklaring te hopen dat Ziggo en UPC toch nog meewerken aan het openstellen van de markt:

“Zolang er geen nieuwe regelgeving is van de Opta, zijn ze dit niet verplicht. Het zou echter wel heel autoritair zijn als de keuze van consumenten moedwillig opzij wordt geschoven. Uiteindelijk wil je toch allemaal gewoon eerlijk concurreren.”

De petitie wordt na enkele uren door zo’n tweeduizend mensen ondersteund.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties