Duitsland waarschuwt voor Internet Explorer

Laatste update:  17 januari 2010 08:52 info

BONN/MÜNCHEN - Computergebruikers moeten niet meer met Internet Explorer het internet opgaan voordat Microsoft een nieuw ontdekt kritiek lek in de beveiliging heeft gesloten.

Dit hebben de Duitse autoriteiten vrijdag aanbevolen.

Volgens het Federaal Bureau voor Veiligheid in de Informatietechnologie (BSI) kan door het beveiligingslek de computer geïnfecteerd raken met schadelijke software waarmee de computergebruiker wordt bespioneerd.

Het probleem treedt op met de versies 6, 7 en 8 van Internet Explorer in combinatie met de besturingssystemen Windows 7, XP en Vista. Microsoft werkt momenteel aan een patch om het probleem te verhelpen.

Aanvallen

Volgens Microsoft is waarschijnlijk gebruikgemaakt van de lacune bij recente aanvallen op Google en andere bedrijven in China.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie

Megaupload

De FBI probeert met het offline halen van downloadsite Megaupload.com anderen uploaders angst aan te jagen. Dat stellen internetexperts tegenover NU.nl.

Lees verder