rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Russische agenten klagen op YouTube

Uitgegeven: 13 november 2009 14:29
Laatst gewijzigd: 13 november 2009 14:29

AMSTERDAM - Twee voormalige Russische politieagenten en een voormalige aanklager hebben zich in een video op YouTube uitgesproken tegen misbruik, corruptie en valse aanklachten.

Eerder plaatste een andere politieagent al twee video's op YouTube waarin hij corruptie binnen de Russische politiemacht ter sprake bracht.

In verschillende video's die woensdag op YouTube verschenen beweren oud-aanklager Grigori Tsjekalin en voormalig politiechef Michail Jevsejev dat twee onschuldige mannen tot levenslang zijn veroordeeld wegens brandstichting in het stadje Oechta in 2005.

Aanklachten

Daarnaast beweert Jevsejev dat politiemensen in Oechta aanklachten hebben ingediend tegen zakenmensen, op verzoek van hun concurrenten.

Verkeersagent Vadim Smirnov zegt in een woensdag verschenen video te zijn ontslagen omdat hij zich had aangesloten bij een vakbond.

© Novum

Overig nieuws

Gadgets

NU poll

Ga je een iPad kopen?
Ja
Nee, te duur
Nee, geen belangstelling
Nee, ik wacht op de update
Wat is een iPad?

Silicon Valley

Nieuwe videoreportage over de internetwereld in Californië: de 17-jarige scholier Daniel Brusilovsky was een rijzende ster in Silicon Valley, tot hij deze week onderwerp werd van een rel

Kijk verder op NUzakelijk.nl

NU.nl op je mobiel