Vodafone combineert mobieltje met Facebook

Laatste update:  24 september 2009 10:59 info

AMSTERDAM - Telecomaanbieder Vodafone komt met een nieuwe dienst voor zowel de mobiele telefoon als internet. De dienst, Vodafone 360, maakt het mogelijk om de contactgegevens in het mobieltje te combineren met zogeheten community-websites op internet, zoals Facebook.

Dat maakte Vodafone, de op een na grootste aanbieder van mobiele diensten gemeten naar omzet, donderdag bekend.

Het bedrijf wil het met de nieuwe dienst opnemen tegen onder meer de iPhone en de Blackberry.

Vodafone hoopt zo in te kunnen spelen op de groeiende vraag naar internetmogelijkheden op de mobiele telefoon, het raadplegen van e-mail, het delen van foto's en het gebruik van sociale netwerken.

Muziek

Volgens Vodafone maakt de nieuwe dienst het mogelijk alle contactgegevens van zowel de mobiel als internet op een plek bijeen te brengen. Zo kan de gebruiker direct bij alle contacten van verschillende websites en programma's. Ook wordt het mogelijk om foto's, muziek en games uit te wisselen.

Mocht de gebruiker gegevens aanpassen op een van de internetwebsites, zal dit direct gesynchoniseerd worden door de dienst.

Zo blijft de informatie actueel, verzekert Vodafone. Met kerst moeten de eerste toestellen met deze dienst in acht Europese landen, waaronder Nederland, verkrijgbaar zijn.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie