Handtekeningen eBay-kopers tegen belemmeringen

Laatste update:  17 september 2009 13:14 info

STRAATSBURG - De verkoopsite eBay heeft de EU ruim 750.000 handtekeningen overhandigd van Europese burgers die de vrije verkoop op internet verdedigen.

Foto:  ANP

De online kopers en verkopers zijn bezorgd over fabrikanten die internetverkoop van hun producten proberen te verhinderen, ook van tweedehands goederen.

''Zulke oneerlijke praktijken belemmeren de online-sector en leiden er vaak toe dat consumenten onnodig hogere prijzen betalen voor artikelen'', aldus vertegenwoordigers van eBay donderdag bij presentatie in het Europarlement in Straatsburg.

Gesprekken

Europees Commissaris Neelie Kroes (Concurrentie) zei in een reactie de klachten van eBay te kennen. Ze heeft meermalen gesprekken gevoerd met betrokkenen. ''Mijn dienst werkt aan een besluit'', meldde Kroes vanuit Brussel.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Eerder

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Social media

Bedrijven groeien harder door het zakelijk gebruik van social media.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Diablo 3 heeft in de eerste 24 uur 3,5 miljoen exemplaren verkocht en is daarmee de snelst verkopende PC-game ooit.

Bekijk video

Volg NU.nl

Altijd en overal op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Volg NU.nl op sociale media of download een van onze apps.

Bekijk alle opties