Sony geeft browser Chrome een zetje

Laatste update:  1 september 2009 11:23 info

MOUNTAIN VIEW - Het Japanse elektronicaconcern Sony gaat de internetbrowser Chrome van Google installeren op zijn pc's. Met deze distributieovereenkomst wil Google meer marktaandeel vergaren voor zijn browser.

Foto:  Google

Het Amerikaanse internetbedrijf hoopt ook soortgelijke overeenkomsten met andere pc-fabrikanten te sluiten. De Britse zakenkrant Financial Times maakte dinsdag als eerste melding van de samenwerking met Sony.

Google bevestigde daarna dat beide partijen deze zomer tot een akkoord zijn gekomen, zonder in te gaan op de details.

Firefox

Google introduceerde zijn webbrowser Chrome een jaar geleden. Tot dusver heeft de internetbrowser weinig potten kunnen breken in de strijd met Internet Explorer van Microsoft. Internet Explorer heeft de meeste concurrentie van Firefox.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie