rss

. Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Twitter schort onderhoud op wegens Iran

Uitgegeven: 16 juni 2009 05:53
Laatst gewijzigd: 16 juni 2009 15:21

WASHINGTON - De berichtenwebsite Twitter heeft onderhoudswerkzaamheden aan het systeem opgeschort wegens de politieke protesten in Iran, waarbij Twitter een belangrijke rol als communicatiemiddel zou spelen. Dat meldt Twitter op zijn mededelingenpagina.

 Bekijk video

Demonstranten in het islamitische land gebruiken Twitter om elkaar op de hoogte te houden van de ontwikkelingen. Ook roepen zij elkaar op de straat op te gaan om te betogen tegen de machthebbers.

Het onderhoud aan Twitter, dat voor de nacht van maandag op dinsdag in de Verenigde Staten was voorzien, is zodanig verschoven dat het plaatsvindt als het in Iran dinsdag op woensdag diep in de nacht is.

Volgens het Franse persbureau AFP wisselen Iraniërs via Twitter ook foto's uit van betogers die het slachtoffer werden van geweld door de autoriteiten.

© ANP

Overig nieuws

Gadgets

Streaming iTunes

Streaming-pionier Rob Reid weet het zeker: Apple lanceert nog dit jaar een streaming versie van iTunes

Bekijk de video op NUzakelijk.nl

BeBook Neo

De BeBook Neo is een reader met Wacom-touchscreen, wifi, webbrowser, leest diverse formaten en heeft toegang tot diverse boekenwinkels. David van Bright.tv neemt 'm onder de loep.

Bekijk video

NU.nl op je mobiel