Yahoo schrapt banen

Laatste update:  22 april 2009 09:09 info

SUNNYVALE - Internetbedrijf Yahoo schrapt wereldwijd 5 procent van het totaal aantal arbeidsplaatsen. Dat maakte het bedrijf dinsdag bekend bij de presentatie van de resultaten over het eerste kwartaal.

Foto:  Novum

In deze periode werd onder de streep een winst behaald van 118 miljoen dollar (91 miljoen euro), een daling van 78 procent ten opzichte van dezelfde periode een jaar eerder.

De omzet liep met 13 procent terug naar 1,58 miljard dollar. Dat was hoger dan de gemiddelde verwachting van analisten. In het huidige tweede kwartaal rekent het concern op een omzet van 1,4 tot 1,6 miljard dollar.

Reageer op dit artikel:
Stuur door:
Deel artikel:

Eerdere berichten

Games

Lees alles over de nieuwste en populairste games

Bedrijfsdata

Meer bedrijfsgevoelige informatie op straat door smartphones en tablets.

Lees verder op NUzakelijk.nl
Banner NUjournaal Tech

Gamejournaal

Met deze week de heropstanding van True Crime: Hong Kong en releasedata voor de nieuwe Ridge Racer.

Bekijk video

Digitale wereld

Nederland kan een vooraanstaand internetland te worden, maar dan moeten we ons wel uit de Chesterfield hijsen, aldus Brussen & Vermeend in hun nieuwe boek.

Lees recensie